Алюмінієва упаковка

Алюмінієва упаковка виготовляються з екологічно чистої фольги для харчових продуктів. Упаковка з алюмінію може задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів.

Алюмінієві контейнери можуть застосовуватися при випічці різних виробів, заморожуванні або розігріві продуктів. При своєму досить невеликій вазі контейнери з алюмінію є міцними , зручними у використанні , зберіганні , транспортуванні. Алюмінієві контейнери можуть піддаватися нагріванню до температури 280 С, заморожуванні до -40 С. Алюмінієві контейнери також можуть використовуватися як у звичайних , так і в мікрохвильових печах. Упаковка з алюмінію є повністю непроникною для вологи , жиру , повітря і ультрафіолету. А , крім того , алюмінієва упаковка може перероблятися повторно .

Серед різноманіття сучасних матеріалів для приготування упаковок , алюмінієва упаковка викликає найменше нарікань. Алюмінієва упаковка має чудові бар’єрними властивостями , притаманними алюмінію , екологічною чистотою і можливістю повторної переробки. При виробництві упаковка з алюмінію обробляється спеціальними харчовими маслами , у відповідності з усіма нормами і правилами. Алюміній як елемент присутній у свіжих овочах , він не токсичний , не має властивість накопичуватися в організмі людини , а також не вступає ні в які хімічні реакції з продовольчими продуктами. Харчова алюмінієва фольга навіть без спеціального покриття не вступає в реакцію з продуктами харчування. Тонкий шар харчової алюмінієвої фольги в упаковці запобігає втраті вологи і смакових якостей. При виробництві та випалюванні харчова алюмінієва фольга стає на 100 % стерильним , бар’єрним і антибактеріальним матеріалом , що дозволяє продовжити термін зберігання і захищати продукти харчування від будь-яких впливів ззовні.

Сертифікат на продукцію

Наша продукція відповідає всім необхідним вимогам державної екcпертізи України.

Ваше замовлення0
У списку немає товарів!
Продовжити покупки

Оберіть мову сайту

Замовити дзвінок