Компанія «Айтекс»

З 1997 року ПП «АЙТЕКС» є виробником харчового пластикової одноразового пакування з біаксіально орієнтованого полістиролу та поліетилентерефталату (Р-ПЕТ).

ПП «АЙТЕКС» — це сучасний завод з екструзійною лінією з виробництва плівки (А-В-А) та обладнанням для виробництва пакування, а також великим складом готової продукції. Ми пропонуємо споживачам широкий асортимент пакування для роздрібної торгівлі, кафе та ресторанів, виробництва різних видів харчової продукції.

Наша продукція виробляється відповідно до європейських стандартів для контакту з харчовими продуктами. Пакування пройшла лабораторні випробування та отримала висновок про відповідність усім вимогам законодавства ЄС.

Ми дбаємо про навколишнє середовище та використовуємо 90% вторинної сировини у виробництві ПЕТ-плівок.

Пропонований асортимент пакування повністю покриває потреби замовників у твердій тарі та включає:

  • Пакування для кондитерських виробів
  • Лотки для запечатування (моно ПЕТ)
  • Універсальна упаковка
  • Пакування для салатів
  • Пакування для соусів
  • Пакування для суші
  • Пакування для тортів

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, тому постійно оновлюємо та вдосконалюємо дизайн і функціональність нашої продукції, а також розробляємо дизайни пакування відповідно до індивідуальних побажань наших клієнтів та відповідно до їхніх потреб.

З січня 2021 року ПП «АЙТЕКС» пройшло сертифікацію за системою ISO 22000:2018.

Ми маємо багаторічний досвід продажу пакувальних матеріалів на експорт, сьогодні наші партнери знаходяться в 20 країнах Європи та світу.

Запрошуючи Вас до співпраці з нашою компанією, ми гарантуємо поставку якісної тари за конкурентоспроможною ціною в регламентований термін.

Екологія

Приватне підприємство Айтекс, перш за все, акцентує свою увагу на сталий розвиток, інтегрований у всі аспекти нашого бізнесу: від ухвалення рішень до повсякденної діяльності. 

Створення замкнутого циклу в сфері пакування харчових продуктів відображено у нашій роботі, стратегічній спрямованості та цілях. 

Цей підхід не є для нас новим. В основі всього, що ми робимо, полягають принципи діяти відповідально та пам’ятати про нашу екологічну місію. 

Наші пріоритети, корпоративна стратегія та повсякденна діяльність, роками відображали цю спрямованість.

Задля зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, ми ставимо перед собою амбітні цілі та інтегруємо саме замкнутий цикл у весь наш виробничий ланцюг: від матеріалів, з яких ми виробляємо наше пакування, до нашого споживання всіх необхідних ресурсів. 

Будучи одним з найбільших виробників пакування для харчових продуктів  в Україні з можливістю вторинного перероблення сировини, ми взяли на себе ініціативу у створенні пакування, яке дійсно підлягає переробці.

Наші лотки з ПЕТ можуть бути повністю перероблені на нову сировину без втрати своїх властивостей нескінченну кількість циклів.

Ми використовуємо лише першокласну сировину, яка не шкодить, а навпаки – подовжує строк придатності харчових продуктів.

Найважливіше для нас – якість. Ми ніколи не йдемо на компроміс щодо безпечного використання нашого пакування для харчових продуктів чи будь-яких інших товарів широкого вжитку.

 Перероблення вживаного пакування на інші види продукції на сьогодні відбувається в промислових масштабах.

Наші партнери найбільші в Україні компанії з перероблення вторинної сировини — здатні приймати використані лотки для харчових продуктів від накопичувачів, сортувальників та клієнтів з усієї країни та переробляти їх на новий екологічний матеріал для пакування.

У цьому ринковому середовищі, питання щодо пакування харчових продуктів відіграють дуже важливу роль. Рітейлери, власники брендів та виробники пакувальних матеріалів повинні працювати злагоджено, задля оптимального розв’язання загальних проблем, які стоять перед галуззю. 

Екологічне питання  щодо пакування не обмежується самим матеріалом, воно також відображає проблему утворення і шкідливий вплив CO2 .

Чи відомо вам, що глобальні відходи, утворені від харчової промисловості, становлять майже 4,4 гігатонни викидів парникових газів на рік? Якби ці залишки були країною – вона була б третім за величиною джерелом викидів шкідливих речовин  у світі.

ПП Айтекс постійно впроваджує інновації та виробляє пакувальні матеріали, що подовжують термін придатності продуктів,  зменшуючи кількість утворених відходів.

Сертифікат на продукцію

Наша продукція відповідає всім необхідним вимогам державної екcпертізи України.

Ваше замовлення0
У списку немає товарів!
Продовжити покупки

Оберіть мову сайту

Замовити дзвінок